Meguru Bachira 1/7 Scale
Manufacturer: FURYU Corporation
- Series: BLUE LOCK
- Šď¸éĺĺŽĺš¸ăťăćĺŞäťăťčŹčŤç¤žďźăăăŤăźăăăŻă製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $509.95
$434.99
SAVE $74.96 (15%)
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted 1/7 scale ABS&PVC figure with stand included. Approximately 190mm in height.
(FUR00688)
| SKU | FUR00688 |
| Barcode # | 4580736409415 |
| Brand | FURYU Corporation |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.027000000m3 |