Kurumi Tokisaki
Manufacturer: Kaitendo
- Series: Date A Live
- Š2013 ćŠĺ Źĺ¸ăťă¤ăŞăďźĺŻĺŁŤčŚć¸ćżďźăăăźăăťă˘ăťăŠă¤ăă製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $469.95
$349.99
SAVE $119.96 (26%)
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Pre-painted Scale Figure
Scale: 1/7
Size: Approx.235mm
(KTD00001)
| SKU | KTD00001 |
| Barcode # | 4560266125436 |
| Brand | Kaitendo |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.022500000m3 |