Capcom Figure Builder Creators Model Velkhana
Manufacturer: Capcom
- Series: Monster Hunter
- Š CAPCOM CO.,LTD. ALL RIGHTS RESERVED.
RRP $429.95
$364.99
SAVE $64.96 (15%)
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
(CAP00149)
| SKU | CAP00149 |
| Barcode # | 4976219124515 |
| Brand | Capcom |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.027000000m3 |