-PRE ORDER- Gigantic Series Roll Figure
Manufacturer: X-Plus
- Series: Megaman
- Pre-Orders Close: 23 May 2026
$224.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 30cm
Material: PVC
Material: PVC
(XPS00003)
| SKU | XPS00003 |
| Barcode # | 4532149026154 |
| Brand | X-Plus |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.021875000m3 |