-PRE ORDER- Vinyl Archives Project Popy Reproduction Edition Seizoroi Hurricane Set
Manufacturer: Plex
- Series: Himitsu Sentai Gorenger
- Pre-Orders Close: 30 May 2026
$314.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 130mm
Material: Soft Vinyl, ABS
Set of 6
Material: Soft Vinyl, ABS
Set of 6
(PLX00297)
| SKU | PLX00297 |
| Barcode # | 4571116967885 |
| Brand | Plex |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.003750000m3 |