-PRE ORDER- Final Fantasy VII Polygon Soft Vinyl Figure Cloud Strife [Re-release]
Manufacturer: Square Enix
- Series: Final Fantasy VII
- Pre-Orders Close: 23 May 2026
- Š SQUARE ENIX
$62.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
$12.60 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 15cm
(SQE00723)
| SKU | SQE00723 |
| Barcode # | 4988601387057 |
| Brand | Square Enix |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |