-PRE ORDER- Dragon Quest Metallic Items Gallery Special Zenithian Sword & Zenithian Shield [Re-release]
Manufacturer: Square Enix
- Series: Dragon Quest Series
- Pre-Orders Close: 11 April 2026
- Šä¸ćĄé¸ă稲ç°ćľŠĺ¸ďźéčąç¤žăťăă¤ăŽĺ¤§ĺéşčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäźăťăăŹăćąäşŹ ŠSQUARE ENIX CO., LTD.
$121.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 October 2026
$24.30 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Parcel Post - $7.25
eParcel Parcel Post
Express Post - $9.08
eParcel Express Post
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: Zenithian Sword: approx. H150mm | Zenithian Shield: approx. H70mm
Material: Diecast
Material: Diecast
(SQE01247)
| SKU | SQE01247 |
| Barcode # | 4988601273107 |
| Brand | Square Enix |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |