-PRE ORDER- Bunny Girl Velvet 1/4 Scale Figure Normal Edition
Manufacturer: KAWA DESIGN
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 22 August 2026
$197.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
$39.60 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Under the planning and production of KAWA DESIGN, here comes the 1/4 scale figure of "BUNNY GIRL VELVET" drawn by illustrator FymriE! Make sure not to miss out!
Product including:
Normal Edition: figurine, base
Product Size: 1/4 scale, about 48cm in height
Material: PVC & ABS & cloth
Product including:
Normal Edition: figurine, base
Product Size: 1/4 scale, about 48cm in height
Material: PVC & ABS & cloth
(KAW00013)
| SKU | KAW00013 |
| Barcode # | 6979060800117 |
| Brand | KAWA DESIGN |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Shipping Cubic | 0.077000000m3 |