-PRE ORDER- Artist Support Item Hand Model Men's/L -White-
Manufacturer: Kotobukiya
- Series: Other
- Pre-Orders Close: 11 April 2026
$211.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
$42.30 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. L220mm
Features: Base, Support Pole (Long), Support Pole (Short), Palm Part, Parts Remover, Instruction Paper
Features: Base, Support Pole (Long), Support Pole (Short), Palm Part, Parts Remover, Instruction Paper
(KOT00572)
| SKU | KOT00572 |
| Barcode # | 4934054067299 |
| Brand | Kotobukiya |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.005000000m3 |