-PRE ORDER- Pingu Christmas Wreath
- Series: Pingu
- Pre-Orders Close: 09 May 2026
- Šď¸JOKER, NHK, NEP, PPI
$56.69
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 September 2026
$11.34 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Parcel Post - $9.25
eParcel Parcel Post
Express Post - $13.25
eParcel Express Post, Signature is required for this option
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
(MTB00002)
| SKU | MTB00002 |
| Barcode # | 6970885698101 |
| Brand | MarTUBE |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.006250000m3 |