-PRE ORDER- Pingu Question Mark Large Plush
- Series: Pingu
- Pre-Orders Close: 09 May 2026
- Šď¸JOKER, NHK, NEP, PPI
$61.19
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 September 2026
$12.24 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Parcel Post - $9.25
eParcel Parcel Post
Express Post - $13.25
eParcel Express Post, Signature is required for this option
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
(MTB00001)
| SKU | MTB00001 |
| Barcode # | 6970885697685 |
| Brand | MarTUBE |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.004500000m3 |