-PRE ORDER- Suomi Fluffy Korvatunturi 1/6 Scale Figure
Manufacturer: KAWA DESIGN
- Series: Girls' Frontline 2
- Pre-Orders Close: 22 August 2026
- Š SUNBORN Network Technology Co., Ltd. Š SUNBORN Japan Co., Ltd.
$197.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
$39.60 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Under the planning and production of KAWA DESIGN, the character Suomi [Fluffy Korvatunturi] from the mobile game "Girls' Frontline 2: Exilium" is now available as 1/6 scale figure! As a special bonus, the set includes interchangeable face parts and alternative hand parts, allowing you to customize her expression and pose. Don't miss out!
Bonus: interchangeable face part, interchangeable hand part
Product Size: 1/6 scale, about 27cm in height
Material: PVC & ABS
Bonus: interchangeable face part, interchangeable hand part
Product Size: 1/6 scale, about 27cm in height
Material: PVC & ABS
(KAW00015)
| SKU | KAW00015 |
| Barcode # | 6979060800131 |
| Brand | KAWA DESIGN |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.018750000m3 |