-PRE ORDER- Nendoroid Ishmael
Manufacturer: Good Smile Copany
- Series: Limbus Company
- Pre-Orders Close: 22 June 2026
- ©2025.Project Moon.
RRP $104.95
$78.71
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Limbus Company" comes a Nendoroid of Ishmael! Face plates: · Straight face · Combat face · Dumbfounded face
Optional parts: · Mace · Shield · Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07828)
| SKU | GSC07828 |
| Barcode # | 4570232582019 |
| Brand | Good Smile Copany |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |