-PRE ORDER- Nendoroid Choso [Re-release]
Manufacturer: Good Smile Copany
- Series: Jujutsu Kaisen
- Pre-Orders Close: 08 June 2026
- ©芥見下々/集英社・呪術廻戦製作委員会
RRP $99.95
$74.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the anime series "Jujutsu Kaisen" comes a Nendoroid of big brother Choso!
Face plates: · Silent face · Flowing Red Scale: Stack face · "I'm his older brother!" face
Optional Parts: · Blood effect · Background sheet · Optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC04259)
| SKU | GSC04259 |
| Barcode # | 4570232581937 |
| Brand | Good Smile Copany |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |