-PRE ORDER- Nendoroid Kneesocks
Manufacturer: Good Smile Copany
- Series: New Panty & Stocking with Garterbelt
- Pre-Orders Close: 20 July 2026
- ©TRIGGER・今石洋之/NPSG製作委員会
RRP $99.95
$74.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the anime series "New PANTY & STOCKING with GARTERBELT" comes a Nendoroid of Kneesocks!
Face plates: · Expressionless face · Taunting face · Smiling face
Optional parts: · Book · Gold Spandex · Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07822)
| SKU | GSC07822 |
| Barcode # | 4570232580572 |
| Brand | Good Smile Copany |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |