-PRE ORDER- Nendoroid Stocking New Version
Manufacturer: Good Smile Copany
- Series: New Panty & Stocking with Garterbelt
- Pre-Orders Close: 20 July 2026
- ŠTRIGGERăťäťçłć´äšďźNPSG製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $99.95
$74.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
$14.99 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the anime series "New PANTY & STOCKING with GARTERBELT" comes a Nendoroid of Stocking!
Face plates: ¡ Expressionless face ¡ Displeased face ¡ Smitten face
Optional parts: ¡ Stripes I & II ¡ Honekoneko Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07821)
| SKU | GSC07821 |
| Barcode # | 4570232580565 |
| Brand | Good Smile Copany |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |