-PRE ORDER- Nendoroid Perlica
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Arknights: Endfield
- Pre-Orders Close: 08 June 2026
- Š 2022-2025 GRYPHLINE. GRYPH FRONTIER PTELTD. All Rights Reserved.
RRP $129.95
$97.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular game "Arknights: Endfield" comes a Nendoroid of the operator Perlica!
Face plates:
¡ Calm face
¡ Serious face
¡ Smiling face
Optional parts:
¡ Casting brush
¡ Device
¡ Mug
¡ Drone
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07791)
| SKU | GSC07791 |
| Barcode # | 4580828677890 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |