-PRE ORDER- Nendoroid Hiro Nikaido
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Magical Girl Witch Trials
- Pre-Orders Close: 08 June 2026
- Š 2024 Re,AER LLC./Acacia
RRP $104.95
$78.71
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the game "Magical Girl Witch Trials" comes a Nendoroid of Hiro Nikaido!
Face plates:
¡ Smiling face
¡ Questioning face
¡ Crazed face
Optional parts:
¡ Fire iron
¡ Background sheet
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07783)
| SKU | GSC07783 |
| Barcode # | 4570232580763 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |