-PRE ORDER- Raiden 1/6 Scale Statue
Manufacturer: Gecco
- Series: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
- Pre-Orders Close: 16 May 2026
- Š Konami Digital Entertainment
$836.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
$167.40 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 32cm
Material: Polystone
Material: Polystone
(GEC00001)
| SKU | GEC00001 |
| Barcode # | 4580744651035 |
| Brand | Gecco |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.017500000m3 |