Snow Miku 2025 Fuwa Petit Dodeka Jumbo Plush
Manufacturer: SEGA Fave
- Series: Hatsune Miku
- Š Crypton Future Media, INC. www.piapro.net
$274.99
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 40cm x 32cm x 50cm
Material: Polyester
Material: Polyester
(SEG02020)
| SKU | SEG02020 |
| Barcode # | 4582733437781 |
| Brand | SEGA Fave |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.064000000m3 |