-PRE ORDER- Cape Tapi-nui Plush Yuuka
Manufacturer: TAPIOCA
- Series: Blue Archive
- Pre-Orders Close: 11 April 2026
- Š 2021 NEXON KOREA Corp. & NEXON Games Co., Ltd. All Rights Reserved.
$51.29
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 October 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: Approx. H160mm
Material: Polyester
Material: Polyester
(TAP00298)
| SKU | TAP00298 |
| Barcode # | 6975288626898 |
| Brand | TAPIOCA |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.002250000m3 |