-PRE ORDER- Donut Tapi-nui Plush Tsukiyomi Ikuto
Manufacturer: TAPIOCA
- Series: Shugo Chara!
- Pre-Orders Close: 11 April 2026
- Š PEACH-PITăťčŹčŤç¤žďźă¨ăłăăŞăŞćç´˘éăťăăŹăćąäşŹ
$38.69
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H125mm x W85mm x D45mm
Material: Polyester
Material: Polyester
(TAP00284)
| SKU | TAP00284 |
| Barcode # | 4580831935437 |
| Brand | TAPIOCA |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000585000m3 |