-PRE ORDER- Yaksha King 1/12 Scale Action Figure
Manufacturer: INART
- Series: Black Myth: Wukong
- Pre-Orders Close: 02 May 2026
- ŠGame Science Interactive Technology Co., Ltd. All Rights Reserved.
$287.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. approx. 19.5cm
Material: PVC, ABS, POK, etc.
Material: PVC, ABS, POK, etc.
(INA00007)
| SKU | INA00007 |
| Barcode # | 6972662532158 |
| Brand | INART |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.003750000m3 |