-PRE ORDER- Little Succubus Chili Chan 1/6 Complete Figure
Manufacturer: AniMester
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 06 June 2026
$152.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
$30.60 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Planned and produced by Animester, here comes the original 1/6 scale figure of "Little Succubus Chili Chan!"
Draped in a loose coat, a glimpse of her slim, pale waist showingâChili Chan steps out of the bustling streets, her pink shoulder bag popping. Cute like she walked off a magazine cover, with just a hint of allure.
Set Contents: Main figure, Base
First Press Bonus: Acrylic coaster x 1
Product Size: 1/6 scale, about 27cm in height (including base)
Material: PVC, ABS
Draped in a loose coat, a glimpse of her slim, pale waist showingâChili Chan steps out of the bustling streets, her pink shoulder bag popping. Cute like she walked off a magazine cover, with just a hint of allure.
Set Contents: Main figure, Base
First Press Bonus: Acrylic coaster x 1
Product Size: 1/6 scale, about 27cm in height (including base)
Material: PVC, ABS
(AMT00028)
| SKU | AMT00028 |
| Barcode # | 6976881810776 |
| Brand | AniMester |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.015000000m3 |