-PRE ORDER- Sparxie Mirucco Plush
Manufacturer: SEGA
- Series: Honkai: Star Rail
- Pre-Orders Close: 25 May 2026
- Copyright Š COGNOSPHERE. All Rights Reserved
RRP $119.95
$89.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 May 2027
$17.99 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
W35cmxD16cmxH35cm Polyester
(SEG02745)
| SKU | SEG02745 |
| Barcode # | 4573628573660 |
| Brand | Sega |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.019600000m3 |