-PRE ORDER- Puchish! Ayame Moriya
Manufacturer: Bushiroad Creative
- Series: Blue Box
- Pre-Orders Close: 08 June 2026
- Šä¸ćľŚçłďźéčąç¤žăťăă˘ăŞăŽăăłă製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $24.99
$22.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Materials: Polyester / Size: Approximately 120mm in height.
(BUS01297)
| SKU | BUS01297 |
| Barcode # | 4570194419705 |
| Brand | Bushiroad Creative |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001800000m3 |