-PRE ORDER- Nendoroid Doll Ikuyo Kita
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Bocchi the Rock!
- Pre-Orders Close: 29 June 2026
- ŠăŻăžăăăďźčłć礞ăťă˘ăăăŹăăŻăš
RRP $139.95
$104.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 April 2027
$20.99 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Bocchi the Rock!" comes a Nendoroid Doll of Ikuyo Kita! The Nendoroid Doll series of palm-sized action figures feature the same heads as standard Nendoroids, but alternate doll-like bodies that are highly articulated and can easily be dressed-up into different outfits! Be sure to add Nendoroid Doll Ikuyo Kita to your collection! *The skin tone of this Nendoroid Doll is a special color to match that of the original character.
Set Contents: ¡ Figure ¡ Uniform (top) ¡ Uniform (bottom) ¡ Underwear ¡ Socks ¡ Shoes (with magnets in soles) ¡ Interchangeable hand parts ¡ Magnetic base (for magnet-soled shoes)
Set Contents: ¡ Figure ¡ Uniform (top) ¡ Uniform (bottom) ¡ Underwear ¡ Socks ¡ Shoes (with magnets in soles) ¡ Interchangeable hand parts ¡ Magnetic base (for magnet-soled shoes)
- Torso stand not included. Also available: Nendoroid Doll Outfit Set: Ikuyo Kita https://www.goodsmile.com/en/product/1140806 Painted non-scale articulated doll made with cloth, magnets and plastic with stand included. Approximately 140mm in height.
(GSC07849)
| SKU | GSC07849 |
| Barcode # | 4570232582842 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |