-PRE ORDER- Premium Masterline Takamaki Anne (Panther)
Manufacturer: Prime 1 Studio
- Series: Persona 5
- Pre-Orders Close: 13 June 2026
- ŠATLUS ŠSEGA/PERSONA5 the Animation Project
$2,317.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2028
$463.50 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H:45cm x W:33cm x D:29cm
Material: Polystone and other materials
Material: Polystone and other materials
(POS00280)
| SKU | POS00280 |
| Barcode # | 4582647124296 |
| Brand | Prime 1 Studio |
| Shipping Weight | 2.4000kg |
| Shipping Width | 0.470m |
| Shipping Height | 0.460m |
| Shipping Length | 0.620m |
| Shipping Cubic | 0.134044000m3 |