-PRE ORDER- NIJISANJI EN Anniversary Project BY THE BEAT Plush Zeal Ginjoka
Manufacturer: Cyber Agent
- Series: Nijisanji
- Pre-Orders Close: 04 April 2026
- ŠANYCOLOR, Inc.
$68.39
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 October 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. W75mm x H470mm x D77mm
Material: Polyester
Material: Polyester
(CYA00001)
| SKU | CYA00001 |
| Barcode # | 4580828314306 |
| Brand | Cyber Agent |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.470m |
| Shipping Cubic | 0.003384000m3 |