-PRE ORDER- Huggy Doll Homura Akemi
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Puella Magi Madoka Magica The Movie Rebellion
- Pre-Orders Close: 13 April 2026
- ŠMagica Quartet/Aniplex,WR
RRP $59.95
$44.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 October 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Puella Magi Madoka Magica the Movie -Rebellion-" come Huggy Dolls of Madoka Kaname and Homura Akemi. Material: Polyester / Size: Madoka Kaname - approx. H 22cm x W 21cm, Homura Akemi - approx. H 22cm x W 16cm
(GSC07680)
| SKU | GSC07680 |
| Barcode # | 4580828671973 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.005280000m3 |