-PRE ORDER- Nendoroid Zayne
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Love and Deepspace
- Pre-Orders Close: 04 May 2026
- ŠInfold Games, ALL RIGHTS RESERVED.
RRP $119.95
$89.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Parcel Post - $8.15
eParcel Parcel Post
Express Post - $10.52
eParcel Express Post
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular game "Love and Deepspace" comes a Nendoroid of Zayne!
Face plates:
¡ Focused face
¡ Smiling face
¡ Serious face
Optional parts:
¡ Glasses
¡ Ice seal
¡ Ice shard effect parts
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates:
¡ Focused face
¡ Smiling face
¡ Serious face
Optional parts:
¡ Glasses
¡ Ice seal
¡ Ice shard effect parts
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07671)
| SKU | GSC07671 |
| Barcode # | 4580590209183 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |