-PRE ORDER- Nendoroid Yukino Yukinoshita [Re-release]
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: My Teen Romantic Comedy SNAFU Climax!
- Pre-Orders Close: 04 May 2026
- Š渥 čŞăĺ°ĺŚé¤¨ďźăăŻăăăŽčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäźăŻăžăĄăăŁăŚăăăĺŽ
RRP $99.95
$74.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the anime series "My Teen Romantic Comedy SNAFU Climax" comes a rerelease of the Nendoroid of the president of the service club, Yukino Yukinoshita! She comes with three face plates including a standard expression, a smiling expression and an embarrassed expression.
She comes with her school bag, a book and cat ears as optional parts, along with interchangeable parts that allow you to pose her holding a Pan the Panda plushie! Be sure to add the mysterious and cute "Yukinon" to your collection! Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
She comes with her school bag, a book and cat ears as optional parts, along with interchangeable parts that allow you to pose her holding a Pan the Panda plushie! Be sure to add the mysterious and cute "Yukinon" to your collection! Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC01033A)
| SKU | GSC01033A |
| Barcode # | 4580828676565 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |