-PRE ORDER- Nendoroid Shiroha Naruse
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Summer Pockets
- Pre-Orders Close: 18 May 2026
- ŠVISUAL ARTS/Key/鳼ç˝ĺłśčŚłĺ ĺäź
RRP $119.95
$89.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the anime series based on the popular visual novel "Summer Pockets" comes a Nendoroid of Shiroha Naruse!
Face Plates:
ăťComposed face
ăťSmiling face
ăťPanicked face
Optional Parts:
ăťWatermelon popsicle
ăťKitchen knife
ăťApron Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face Plates:
ăťComposed face
ăťSmiling face
ăťPanicked face
Optional Parts:
ăťWatermelon popsicle
ăťKitchen knife
ăťApron Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07672)
| SKU | GSC07672 |
| Barcode # | 4580828662056 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |