-PRE ORDER- Nendoroid Yui Yuigahama [Re-release]
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: My Teen Romantic Comedy SNAFU Climax!
- Pre-Orders Close: 04 May 2026
- Š渥 čŞăĺ°ĺŚé¤¨ďźăăŻăăăŽčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäźăŻăžăĄăăŁăŚăăăĺŽ
RRP $99.95
$74.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the anime series "My Teen Romantic Comedy SNAFU Climax" comes a Nendoroid of Yui Yuigahama! She comes with three face plates including a a standard expression, a flustered expression and a smiling expression. Optional parts include her backpack, her cell phone and a pair of dog ears. She can also be posed holding her miniature dachshund SablĂŠ! Be sure to add Gahama-san to your collection! Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC01270)
| SKU | GSC01270 |
| Barcode # | 4580828676572 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |