-PRE ORDER- Nendoroid Sayori [Re-release]
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Doki Doki Literature Club!
- Pre-Orders Close: 01 June 2026
- Š Team Salvato
RRP $104.95
$78.71
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular game "Doki Doki Literature Club!" comes a rerelease of Nendoroid Sayori!
Facial expression parts:
ăťSmiling face
ăťSad smile face
ăťPop-up face (bug/error)
Optional parts:
ăťCow Plush
ăťOptional Parts Sheet
ăťOther optional parts for different poses.
Made at GSC's 'Lucky Factory' in Tottori, Japan.
This product will be made at Good Smile Company's 'Lucky Factory', which was completed on the 5th December 2014. The product will be proudly 'Made in Japan', and sent all over the world for fans to enjoy.
https://rakutsuki.goodsmile.com/ Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC04127)
| SKU | GSC04127 |
| Barcode # | 4570232580527 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |