-PRE ORDER- Nendoroid Satoru Gojo [Re-release]
Manufacturer: Good Smile Copany
- Series: Jujutsu Kaisen
- Pre-Orders Close: 08 June 2026
- ŠčĽčŚä¸ă ďźéčąç¤žăťĺŞčĄĺťťćŚčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the anime series "Jujutsu Kaisen" comes a Nendoroid of Satoru Gojo! He comes with three face plates including a standard expression, a serious expression and an intense wide-eyed expression. Alternate hair parts to display with his eye mask off are included, allowing you to mix and match hair parts with his face plates to create several different variations.
Optional parts include his sunglasses and a Kikufuku Mochi so you can create various different scenes from the series. Be sure to add him to your collection and display him with Nendoroid Yuji Itadori (sold separately) and Nendoroid Megumi Fushiguro (sold separately)! Painted ABS&PVC non-scale figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC01372)
| SKU | GSC01372 |
| Barcode # | 4570232581906 |
| Brand | Good Smile Copany |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |