-PRE ORDER- Kozue Otomune Days 5th Anniversary Version 1/7 Scale
Manufacturer: KADOKAWA
- Series: Love Live! Hasu no Sora Jogakuin School Idol Club
- Pre-Orders Close: 22 June 2026
- ŠPROJECT Lovelive! Hasunosora Jogakuin School Idol Club
RRP $409.95
$332.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
$66.50 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Kozue Otomune, an athletic, intelligent, and strikingly beautiful student belonging to the 102nd class of Hasunosora Jogakuin from "LoveLive! Hasunosora Jogakuin School Idol Club", has been turned into a 1/7 scale figure!
This figure is based on the cover illustration of the LoveLive! Days 5th anniversary issue, a magazine packed with all kinds of Love Live! content. It was drawn by Inoushin and was chosen from 2,582 combinations on the Love Live! Series Fantasy Unit Vote held in the magazine.
Kozue has a gentle smile while in a modest pose with both hands resting on her chest. Her beautiful dress incorporates clear parts in key sections and features delicate gradient painting, further enhancing the figure's beauty. Stunning displays can be enjoyed when it is placed beside the figures of Eli Ayase (already released) and Dia Kurosawa, which is currently in its planning stages. Painted plastic 1/7 scale complete product with stand included. Approximately 245mm in height (figure only).
(KAD00638)
| SKU | KAD00638 |
| Barcode # | 4942330300107 |
| Brand | KADOKAWA |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.009000000m3 |