-PRE ORDER- Ichinose Shiki & Mudano Naito Chokonto! Osuwari Plush Mascot Set
Manufacturer: armabianca
- Series: Tougen Anki
- Pre-Orders Close: 30 May 2026
- â¸Yuuki Urushibara (Akita Publishing) / Togen Anki Production Committee
$89.09
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
$17.82 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 13cm
Material: Polyester
Material: Polyester
(ARM00358)
| SKU | ARM00358 |
| Barcode # | 4573643364885 |
| Brand | armabianca |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.002250000m3 |