-PRE ORDER- Hoshimiya Mukuro Witch Style Ver. 1/7 Scale Figure
Manufacturer: FuRyu
- Series: Date a Live
- Pre-Orders Close: 20 June 2026
- Š 2021 ćŠĺ Źĺ¸ăťă¤ăŞăďźKADOKAWAďźăăăźăăťă˘ăťăŠă¤ăâ Łă製ä˝ĺ§ĺĄäź
$427.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 April 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 226mm
Material: Plastic
Material: Plastic
(FUR01873)
| SKU | FUR01873 |
| Barcode # | 4571623518259 |
| Brand | FuRyu |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.018750000m3 |