-PRE ORDER- Fuwa Petit Choso Shoulder Bag (M)
Manufacturer: SEGA
- Series: Jujutsu Kaisen Culling Game
- Pre-Orders Close: 25 May 2026
- ŠčĽčŚä¸ă ďźéčąç¤žăťĺŞčĄĺťťćŚčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $79.95
$59.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
$11.99 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
W30cmxD5cmxH20cm Polyester
(SEG02754)
| SKU | SEG02754 |
| Barcode # | 4582733468853 |
| Brand | Sega |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |