-PRE ORDER- Fusaichi Pandora 1/7 Scale
Manufacturer: Phat! Company
- Series: Umamusume: Pretty Derby
- Pre-Orders Close: 22 June 2026
- Š Cygames, Inc.
RRP $349.95
$280.24
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 July 2027
$56.05 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the game "Umamusume: Pretty Derby" comes a 1/7 scale figure of Fusaichi Pandora. Dressed in her Assorted Cuteness⥠racewear, the figure features Fusaichi Pandora in a dynamic pose reminiscent of a concert performance. She also sports a confident expression befitting a self-proclaimed genius. Details such as the outfit's ribbons and frills, as well as the accessories bearing Fusaichi Pandora's initials, have been carefully sculpted and vividly painted. Translucent parts have been used for the sleeves and socks, giving the figure an airy and lightweight appearance. Her eye-catching twintails have been painted with pearlescent paint to give Fusaichi Pandora's hairstyle a lavish appearance not to be outdone by her racewear. An adorable winking face part is also included to display her sticking her tongue out, allowing for more display options! Painted plastic 1/7 scale complete product with stand included. Approximately 260mm in height.
(GSC07788)
| SKU | GSC07788 |
| Barcode # | 4580678968827 |
| Brand | Phat! Company |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |