Pokemon TCG Mega Evolutions 4 Chaos Rising Booster Bundle
Manufacturer: Pokemon Company
- Series: Pokemon
- ŠPokÊmon.ŠNintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc.
$49.99
In Stock
Available from May 22, 2026
Available at Anime Kaika Burwood Store Only
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Take On the Challenge of an Eternity!
The hustle and bustle of the city turns into havoc as Mega Floette ex brings turmoil to the streets! Filled with courage and determination, Mega Greninja ex gathers other powerful Mega Evolution PokĂŠmon ex, including Mega Pyroar ex and Mega Dragalge ex, to ward off this growing threat. As night falls, danger blossoms in the PokĂŠmon TCG: Mega EvolutionâChaos Rising expansion!
Expand your collection with this Booster Bundle containing six booster packs fr om PokĂŠmon TCG: Mega EvolutionâChaos Rising!
The hustle and bustle of the city turns into havoc as Mega Floette ex brings turmoil to the streets! Filled with courage and determination, Mega Greninja ex gathers other powerful Mega Evolution PokĂŠmon ex, including Mega Pyroar ex and Mega Dragalge ex, to ward off this growing threat. As night falls, danger blossoms in the PokĂŠmon TCG: Mega EvolutionâChaos Rising expansion!
Expand your collection with this Booster Bundle containing six booster packs fr om PokĂŠmon TCG: Mega EvolutionâChaos Rising!
(TCGPKMEN00105)
| SKU | TCGPKMEN00105 |
| Barcode # | 196214154162 |
| Brand | Pokemon Company |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |