Pokemon TCG Mega Evolution 3 Perfect Order Booster Box [TCG]
Manufacturer: Pokemon Company
- Series: Pokemon
- ŠPokÊmon.ŠNintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc.
RRP $305.99
$289.99
SAVE $16.00 (5%)
In Stock
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Secret Powers Awaken!
The pulse of the city beats in sync with the PokĂŠmon and people who call it homeâand preserving the order of it all is Mega Zygarde ex, the Legendary PokĂŠmon who embodies strength in numbers! With threatening forces held at bay, peaceful days are ahead for the cityâs residents, including PokĂŠmon like Mega Clefable ex, Mega Starmie ex, and Meowth ex, in the PokĂŠmon TCG: Mega EvolutionâPerfect Order expansion!
⢠Over 120 cards
⢠More new Mega Evolution PokÊmon ex
⢠More than 25 Trainer cards
⢠More than 30 PokÊmon and Trainer cards with special illustrations
(TCGPKMEN00095B)
| SKU | TCGPKMEN00095B |
| Barcode # | 196214150461 |
| Brand | Pokemon Company |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |