Dragonball Set with Display Tin
Manufacturer: Abysse Corp
- Series: Dragon Ball Z
- Šăăźăăšăżă¸ăŞďźéčąç¤žăťćąć ă˘ăăĄăźăˇă§ăł
$44.99
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
That's it! Thanks to the help of Bulma and Goku you are in possession of the 7 Dragon Balls! With this metal box in the shape of the Dragon Radar containing the 7 Dragon balls you are now able to realize your greatest wish ... But be careful, choose well, not like this rascal Oolong!
Dragon radar replica including the 7 Dragon Balls - With its flat base, the product can stand vertically
Materials: metal (box in shape of the Dragon Radar), acrylic (Dragon Ball)
Dimensions: Box 18.2x5x19.5cm - unit
Dragon Ball 4.3cm diameter
(ABY00005)
| SKU | ABY00005 |
| Barcode # | 3665361035893 |
| Brand | Abysse Corp |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |