-PRE ORDER- Goddess of Victory Nikke Collection Figure Rich Box Version Volume 2 [BLIND BOX] [Re-release]
Manufacturer: Bushiroad Creative
- Series: Goddess of Victory: Nikke
- Pre-Orders Close: 06 April 2026
- ŠSHIFT UP CORP.
RRP $15.00
$11.25
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Body: PVC&ABS Sticker: Paper Height: Body approx 50mm, Sticker approx 50mmĂ50mm
(BUS01240)
| SKU | BUS01240 |
| Barcode # | 4570194432759 |
| Brand | Bushiroad Creative |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |