Crisis Core -Final Fantasy VII- Reunion Plush Aerith Gainsborough
Manufacturer: Square Enix
- Series: Final Fantasy VII
- Š SQUARE ENIX
$64.99
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: Approx. 115x160x170mm
(SQE00133)
| SKU | SQE00133 |
| Barcode # | 4988601366359 |
| Brand | Square Enix |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |