-PRE ORDER- Final Fantasy XIV Bookend Y'shtola
Manufacturer: Square Enix
- Series: Final Fantasy XIV
- Pre-Orders Close: 13 June 2026
- Š SQUARE ENIX
$67.99
Estimated Arrival 31 December 2026
$13.60 Pre-order Deposit.
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. W12cm x H17cm x D 13.5cm
Material: Iron
Material: Iron
(SQE01626)
| SKU | SQE01626 |
| Barcode # | 4988601278416 |
| Brand | Square Enix |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.002856000m3 |