-PRE ORDER- C.C. Scale Figure [Re-release]
Manufacturer: Union Creative International
- Series: Code Geass
- Pre-Orders Close: 16 May 2026
- ŠSUNRISE/PROJECT-GEASS Character Design / 2006-2017 CLAMP, ST
$301.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 230mm
Material: PVC, ABS
Material: PVC, ABS
(UNC00009)
| SKU | UNC00009 |
| Barcode # | 4589642718307 |
| Brand | Union Creative International |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.015000000m3 |