-PRE ORDER- Meya & Mocici Candy Heart Rabbit [BOX SET]
Manufacturer: Shenzhen Mabell Animation Development
- Series: Meya & Mocici
- Pre-Orders Close: 04 May 2026
- ŠKogoraku
$249.95
Estimated Arrival 30 September 2026
$49.99 Pre-order Deposit.
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted Nonscale PVC figure. Approximately 215mm in height
(SMA00053)
| SKU | SMA00053 |
| Barcode # | 4582362389642 |
| Brand | Shenzhen Mabell Animation Development |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.018000000m3 |