-PRE ORDER- Kurokos Nyokinto the Basketball Which Kuroko Plays Mascot [BLIND BOX]
Manufacturer: PROOF
- Series: Kuroko's Basketball
- Pre-Orders Close: 08 June 2026
- Šč¤ĺˇťĺż äżďźéčąç¤žăťéťĺăŽăăšăąčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $19.95
$14.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted PVC and ABS complete product with dedicated stand included. Approximately 50~55mm in height.
(PRF00289)
| SKU | PRF00289 |
| Barcode # | 4582666825471 |
| Brand | PROOF |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000512000m3 |